Nebylo by krásné zaměstnat někoho, kdo pro vás bude získávat klienty 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce bez nároku na dovolenou a nemocenskou a pracovat s nimi ve váš prospěch? A za cenu pouze 3,30 kč na den?

To vám přesně může nabídnout Business Booster. Jen s tím rozdílem, že se nejedná o žádného otroka z masa a kostí, ale systém využívající nepokročilejší IT technologie, který pro vás bude pracovat, i když spíte či trávíte čas s rodinou, systém, bez kterého se žádný úspěšný obchodník v 21. století neobejde.

Vyzkoušejte si bezplatně Business Booster. Záskáte o jeden měsíc delší zkušební dobu. Tedy bezplatně můžete používat Business Booster po dobu dva měsíce.

Systém je postaven na moderní cloudové platformě a je přístupný přes zabezpečené rozhraní na https://bbooster.eu. To má celou řadu výhod.

Pro přístup do systému vám stačí pouze počítač, nejnovější verze internetového prohlížeče a přístup na internet. Nemusíte řešit starosti pro případ, že váš počítač zkolabuje. Vaše data jsou tak stále v bezpečí profesionálního datového centra. Vaše kampaně proto můžete připravovat na jakémkoli místě planety, kde je připojení na internet. Business Booster vám dává svobodu tvořit reklamní kampaně tam, kde získáváte nejvíce inspirací, anebo, kde vás nic nevyrušuje, např. na pláži u moře, na horách nebo v lázních. Je totiž prokázáno, že v situacích, kde panuje pohoda vznikají dobré nápady. A v marketingu to může znamenat, že u moře vytvoříte dopisní či emailovou kampaň, díky níž budete lámat rekordy v prodejích.

Systém je určen pro živnostníky a obchodníky pracují v oblasti obchodu a služeb. Stejně tak ho mohou používat personalisté.

Používají ho realitní, hypotéční a pojišťovací makléři, provozovatelé obchodů a restaurací, živnostníci nabízející služby např. kadeřnice, autoservisy atd. Je vhodný pro všechny podnikatele, kteří chtějí efektivně komunikovat se svými stávajícími či potenciálními zákazníky.

Obchodníci, kteří mají kvalitní obchodní databázi a umí s ní správně pracovat, získávají více obchodu a doporučení. Business Booster je systém, který vám v tom maximálně pomůže.

Databázový marketing je levný a přitom velmi efektivní.

Celý systém je vytvořen s důrazem na maximální efektivitu. Je koncipován tak, aby se s ním naučili snadno pracovat i počítačově méně zdatní uživatelé.

Podkategorie

Zkušenosti s realizací databázového marketingu v realitní branži. Zkušenosti popisují skuteční realitní makléři, jejich jména jsou však úmyslně změněna.