Jak dostat nemovitosti odedna?
Nevíte si rady s nemovitostí, kterou máte v nabídce již delší dobu, nikdo o ni nemá zájem a majitel je již netrpělivý?
Nechcete patřit do davu makléřů, kteří dají inzerát na web a pak jen čekají, až někdo zavolá?
Máte na srdci spokojenost klienta?
Chcete zvýšit své vlastní příjmy?

Dostaňte ode dna své nemovitosti i sami sebe!

Již není důvod podávat se zklamání, protože na nemovitost ve vaší nabídce nemáte žádného zájemce. Na tomto semináři se dozvíte, co můžete udělat jinak a líp, jak oslovit možné zájemce, jak dokázat prodávajícímu, že právě vy jste skutečným realitním profesionálem a víte si rady v každé situaci. Seminář pod vedením zkušeného odborníka ing. Tomáše Matrase vychází z praktických zkušeností a spolu s nemovitostí pomůže dostat od takzvaného dna i vás.

 

Lektor

Ing Tomáš Matras

Nemovitostem se profesionálně věnuji od roku 1997. Vystudoval jsem BIBS a.s. se zaměřením na právo a management pod záštitou Nottingham Trent University kde dosáhl titulu BA (Hons). V roce 2011 jsem ukončil studium oboru realitní inženýrství na Ústavu soudního inženýrství při VUT v Brně, věnující se realitní problematice zakončený titulem Ing. Jsem certifikovaný makléř ARK.

Školím a přednáším realitní obchod a praxi. Pracuji jako jednatel společnosti Matras & Matras se zaměřením na její rozvoj. Jako makléř se věnuji odhadům tržních cen nemovitostí a v realitní činnosti se specializuji na luxusní nemovitosti pro bydlení i podnikání a VIP klientelu. Vedu oddělení speciálních projektů. Zpracovávám a posuzuji developerské projekty včetně marketingového plánu prodeje.Jsem také prvním makléřem, ISO certifikovaným Certifikačním orgánem Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně (CO ÚSI – VUT ) v oboru „Expert ve funkci realitní makléř“.  Zároveň jsem CO ÚSI – VUT v Brně obdržel oprávnění od Českého institutu pro akreditaci pro provádění certifikací v tomto oboru. Po Certifikačním ústavu Vysoké školy ekonomické v Praze je to již druhá instituce, kterou Asociace realitních kanceláří České republiky doporučuje realitním makléřům a ke zdárnému absolvování certifikačních zkoušek přispívá pořádáním rekvalifikačního vzdělávání, které svým obsahem výrazně přispívá k nabytí vědomostí potřebných ke složení písemné části certifikační zkoušky i ústního pohovoru.

Mé zaměření je především na praxi, jako lektor předávám dál své zkušenosti z realitního oboru i obchodní praxe.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit