• Marketing makléře a nemovitosti
    Umění prodat sám sebe je dovednost, kterou makléři často podceňují, přitom však právě zde se rozhoduje o jejich budoucnosti. Děláme opravdu vše pro to, aby se nemovitost prodala co nejdřívě a za co nejvyšší cenu? Využíváme skutečně všechny marketingové nástroje, které máme k dispozici? Seminář je zaměřen na efektivní marketingové aktivity, díky nimž najdete ty správné zájemce o nemovitosti ze své nabídky.

  • Aktivní prodej
    Profese realitního makléře znamená v první řadě velkou zodpovědnost. Podpisem exkluzivní smlouvy dává prodávající makléři plnou důvěru a makléře je povinen udělat mnohem víc než jen čekat, až zavolá někdo na inzerát na realitním portálu.

  • Home staging
    Příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.

  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit