Znáte následující situaci? Měsíce pracujete na prodeji nemovitosti, a když se vám konečně podaří nalézt kupce, prodávající vám sdělí, že nemovitost právě prodal konkurenční makléř, anebo že si kupce našel sám. Navíc se může jednat o kupce, který nemovitost objevil díky vašim marketingovým aktivitám, ale rozhodl se prodávajícího kontaktovat sám s tím, že ušetří  na provizi.

Pokud jste těmito zkušenostmi frustrováni a chcete se naučit pracovat exkluzivně, tento seminář je určen právě vám.

Jak nabírat zakázky exkluzivně

Pokud se naučíte pracovat exkluzivně, výrazným způsobem zvýšíte efektivitu své práce. Získané dovednosti vám pomohou rozšířit počet prodávajících klientů, vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy a získávat kvalitní reference. Vše má v konečném důsledku pozitivní dopad na váš příjem.

Seznámíme vás s procesem náboru nemovitost od A do Z. Vysvětlíme vám, proč exkluzivní smlouva není výhodná jen pro vás, ale je výhodná především pro prodávajícího klienta, a jak díky tomu můžete klienta přesvědčit. Dozvíte se, jak můžete díky exkluzivní smlouvě nemovitost prodat rychleji a přitom pro vašeho klienta dosáhnout vyšší prodejní ceny. Budeme společně analyzovat námitky, se kterými se u prodávajících klientů setkáváte, a vybavíme vás arzenálem přesvědčivých argumentů pro jakoukoli situaci. Díky získaným dovednostem se vám podaří přesvědčit mnohem více klientů a získáte exkluzivní smlouvu i tam, kde ostatní makléři neuspějí.

Jednotlivé body programu:

•    Příprava na náborovou schůzku (cíl náborové schůzky, kvalifikace prodávajícího, analýza trhu, technické pomůcky, makléřské desky,…)
•    Průběh náborové schůzky (uvítání, prohlídka nemovitosti, dohodnutí podmínek spolupráce, obhájení smysluplné provize a uzavření exkluzivní smlouvy, závěr schůzky)
•    Překonávání námitek prodávajících (prosím připravte si námitky, se kterými se setkáváte)
•    Diskuze, zodpovězení dotazů

Lektoři:

Ing. Tomáš Svoboda je mentorem a metodikem brněnské kanceláře RE/MAX Pro, která se v roce 2013 stala nejúspěšnější kanceláří RE/MAX pro region Morava. Od poloviny roku 2012 tato kancelář eviduje 100% všech zalistovaných nemovitostí na prodej exkluzivně. Lektor byl zároveň členem Rady franšízantů RE/MAX ČR v době, kdy se celá síť RE/MAX chystala na přechod k exkluzivním smlouvám (to se stalo k 1. 1. 2013).

Radmila Kazdová pro síť RE/MAX vzdělávala makléře i majitele kanceláří v obchodních dovednostech, marketingu a odborných znalostech. Věnuje se také osobnímu rozvoji a efektivnímu využívání sociálních sítí.

Doba trvání:

od 3 hodiny

Cena:

1.600 Kč včetně DPH

Zaváděcí cena 800 Kč včetně DPH. Cena zahrnuje jak vlastní účast na semináři, tak písemné materiály a kávu. V případě objednání a úhrady alespoň 3 dny před termínem školení oběd po semináři ZDARMA.

Jak se přihlásit se na seminář:

Telefonicky na +420 732 299 929
Mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přihlašovacím formulářem: Zde


Objednejte si tento seminář pouze pro vaše pracovníky…

Pokud chcete v této oblasti zdokonalit více pracovníků najednou, tento seminář (nebo jemu podobný) můžeme uspořádat i v termínu a místě, které si určíte sami a pouze pro vaše pracovníky. Stačí, když nám napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my pro vaše pracovníky připravíme nezávazný návrh vzdělávacího programu "na míru".

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit