Pomůžeme vám k úspěchu

 

Hot Top akademie je vzdělávací agentura, zaměřená na rozvoj vašich obchodních dovedností, například vyjednávání o ceně, vedení obchodního jednání nebo aktivní prodej. Posilujeme komunikační dovednosti - umění klást otázky i aktivně naslouchat, zvládání námitek či vedení rozhovoru i v nepříjemných situacích. Ukážeme vám, kdy a proč využít technologie a jak zrychlí vaši cestu k vyšší prosperitě správná práce s databází. Poradíme vám, jak na marketing, ať už váš osobní nebo marketing vašeho produktu a vaší značky.

Zaměřujeme se na zvyšování výkonnosti a prosperity živnostníků, podnikatelů - lidí, kteří tvoří základ našeho českého podnikatelského prostředí.  Předáváme vzdělání, které je postaveno na zásadách morálky, etiky, laskavosti i profesionality. Velkým přínosem našich lektorů je, že předávají informace s praxí v daném tématu a kurzy jsou doplněny tréninkem nově nabytých dovedností.

Naší specializací jsou kurzy a semináře pro realitní makléře - dokážeme nastartovat úspěšnou dráhu naprostého začátečníka i zvýšit produktivitu zkušeného obchodníka s praxí.

V naší nabídce naleznete:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit