Tomáš Fráňa

Profesionálně se makléřské činnosti v realitách věnuji od roku 2008. Mou obrovskou výhodou je, že na začátku jsem dostal velmi kvalitní vzdělání a absolvoval jsem si mnoho tréninků od tehdy nejzkušenějších kolegů v RE/MAXu. To co jsem se učil, přesně zapadlo do mého vnitřního nastavení - proklientské a etické jednání; hodnotná služba pro klienta; dlouhodobý úspěchv realitách je závislý na množství doporučení od bývalých klientů a od makléřových známých.

Mou druhou velkou výhodou je, že jsem nezažil „snadný trh“. Od začátku jsem se učil jak úspěšně fungovat na trhu, kde nezáleží pouze na získání možnosti inzerce nemovitosti. Obchodoval jsem a obchoduji pouze na základě výhradního zastoupení klienta (exkluzivní smlouvy). To mi umožnilo naučit se využívat všech možných nástrojů a dovedností pro "úspěšný prodej" - tedy naplnit očekávání klienta co do dosažení nejvyšší možné ceny na trhu, rychlosti prodeje, bezpečí a celkové péče.

Po celou dobu mé realitní praxe mě fascinuje obchodování na bázi referencí. Jak budovat "aktivní" referenční byznys jsem se učil od nejzkušenějších kolegů z RE/MAXu, zahraničních koučů (Brian Buffini http://www.buffiniandcompany.com/about-buffini-and-company.aspx, Tom Ferry http://www.tomferry.com/biography/) a ze zkušeností nejúspěšnějších evropských makléřů. Některéz věcí jsem začal používat a výsledkem je, že se na mě každý týden obrací několik lidí z mé sféry vlivu (nebo jejich známí) se svojí realitní situací. 

Od roku 2014 jsem ředitelem realitní kanceláře RE/MAX Pro, nejúspěšnější kanceláře sítě RE/MAX na Moravě. Tým RE/MAX Pro dosahuje nejen vynikajících obchodních výsledků, ale za loňský rok jsme získali vynikající hodnocení od svých zákazníků. To nás opravňuje využívat hodnocení TOP QUALITY KANCELÁŘ. Aktivnímu obchodování s nemovitostmi jsem se věnoval do poloviny roku 2014, nyní se věnuji pouze rozvoji kanceláře RE/MAX Pro a vedení a vzdělávání makléřů.

Většinu nemovitostí jsem po zalistování úspěšně prodal. Moje úspěšnost byla bezmála 90%. Učím to, co sám dělám!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit