Obchodní ředitel, ředitel marketingu strategie a komunikace, předseda představenstva akciové společnosti COMFORT SPACE. Vzdělání technického charakteru, praxe v energetice, stavebnictví, diagnostice budov, projektování staveb, developerských projektech.

Mým hřištěm jsou obchodní jednání, konference a networkingové akce. Hledám příležitosti a když to dává smysl, pak nabízím řešení. Pomáhám vzniku projektů a vedu týmy k jejich zdárnému dokončení. Řídil jsem za svou kariéru velké mezinárodní projekty za desítky milionů obratu v korporátním světě, stejně jako jsem vedl desítky neziskových projektů s lidským přesahem.

Deset let píšu marketingové texty a to je moje lovestory. Jsem copywriter a content marketér. O komunikaci značky uvažuji v souvislostech se sociálními sítěmi a PR, protože jsem s nimi začínal. Vyznávám kreativní přístup k marketingu, k cílové skupině a k psaní textů. V copywritingu prosazuji metody ověřené designem služeb.

Ing. Tomáš Svoboda, mentor realitní kanceláře RE/MAX Pro Brno

Jsem mentorem a metodikem brněnské kanceláře RE/MAX Pro, která se v roce 2013 stala nejúspěšnější kanceláří RE/MAX pro region Morava. Od poloviny roku 2012 tato kancelář eviduje 100% všech zalistovaných nemovitostí na prodej exkluzivně. Lektor byl zároveň členem Rady franšízantů RE/MAX ČR v době, kdy se celá síť RE/MAX chystala na přechod k exkluzivním smlouvám (to se stalo k 1. 1. 2013).